WEPUKO PAHNKE

Wepuko PAHNKE GmbH je výrobca strojov a zariadení, ktorý sa špecializuje na vývoj a výrobu vysokotlakých čerpadiel a hydraulických kovacích lisov, ako aj ich pohonov a riadenia. V týchto oblastiach zástáva podnik jedno z vedúcich postavení na medzinárodnom trhu. V roku 2009 podnik uviedol do prevádzky najväčšie hydraulické zariadenie na svete s pohonom PMSD (Pahnke – Modifikovaný sínusový priamy pohon). V roku 2011 nasledoval najsilnejší voľne tvarovaný kovací lis na svete.

K ponuke produktov v oblasti čerpadiel patria horizontálne plunžerové čerpadlá Triplex a radiálne piestové čerpadlá (s variabilným a konštantným čerpacím výkonom). Vo firme PAHNKE sa tiež vyvíjajú agregáty a zariadenia podľa želania zákazníka. Okrem toho podnik poskytuje kompletné zariadenia na odstraňovanie okují.

Riešenia firmy Wepuko PAHNKE je možné nájsť v oceliarskom priemysle, rafinérskom a petrochemickom priemysle, v chemických podnikoch, elektrárňach a mnohých inách oblastiach.

Podnik bol založený v roku 1932 Fritzom Thummom v Metzingene, Baden-Württemberg. Dnes je podnik vedený Michaelom a Tanjou Pahnke a vo svojej oblasti naďalaj patrí k významným inovátorom. Firma Wepuko PAHNKE je so svojimi zastúpeniami prítomná v 70 krajinách.

Naše odvetvia:

Oceliarsky priemysel, rafinérie a petrochémia, elektrárne, priemysel ľahkých kovov- titán a superzliatiny, gumárenský priemysel, drevospracujúci priemysel , priemysel výroby plastov, stavba lodí a ďalšie odvetvia

Naše produkty:

Procesné čerpadlá

Vodná hydraulika


Hydraulické lisy


Olejová hydraulika


Hydraulische-Freiformschmiedepresse_webPumpenaggregat-Well-Stimulation_webEntzunderungsanlage_web